TOPTAN AKARYAKIT

Türkiye’nin her yerindeki şantiyelerin, fabrikaların, avm lerin madenlerin bir başka deyişle ekonominin şarkı olan tüm sınai kurumlarının akaryakıt ihtiyaçlarını etkin alt yapısı ile ve üstün kalite güvencesi ile sağlayan Özdemir Petrol 3.Köprü ve 3.Havalimanı otoyol inşaatları gibi firmaların tedarikçiliğini gerçekleştirmektedir. Motorin servisi, kalorifer yakıtı servisi hizmetini aralıksız sürdürmektedir.

Euro Dizel servisi, Motorin Euro Dizel servisi,  akaryakıt servisi , kalorifer yakıtı servisi , fuel oil ürününlerin zamanında, güvenli ve uluslararası standartlara temin edilmesini sağlayan Özdemir Petrol’un profesyonel satış kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayarak, hızlı çözümlerle her zaman müşterinin yanında olmayı sürdürmektedir.

0%
MUTLU MÜŞTERİLER!
0
FUEL OİL
0+
KALORİFER YAKITI
0+
MOTORİN

Hakkımızda

Evlere, İşyerlerine Şantiye ve Fabrikalara Mazot Servis: Firmamız PETROL OFİSİ kalitesi ile ÖZDEMİR PETROL güvencesiyle adrese teslim kalorifer yakıtı servis, fuel oil servis, kalyak servis, motorin servisi, mazot servisi hizmeti verilmektedir.

Güçlü altyapısı, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin her türlü kalorifer yakıtı servisi, fuel oil servisi , kalyak servisi, motorin servisi, mazot siparişlerini yerine getiren ÖZDEMİR PETROL, evlere, işyerlerine, sanayi kuruluşlarına ve maden ocaklarına temiz, zamanında, emniyetli, standartlara uygun ikmal uygulamaları sunmaktadır. Üstelik ÖZDEMİR PETROL, adrese teslim hizmet anlayışıyla müşterilerine kapıda ödeme fırsatı da sağlamaktadır. Şehir içi akaryakıt dağıtım araçları ile müşterilerinin ihtiyaçları ölçüsünde adrese kalorifer yakıtı servisi , fuel oil servisi, kalyak servisi, motorin servisi, mazot dağıtım hizmeti veren ÖZDEMİR PETROL, çevreye saygılı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Müşteri memnuniyetini esas alan iş anlayışıyla hizmet veren ÖZDEMİR PETROL, müşterilerinin satın aldığı akaryakıt ürünlerini PETROL OFİSİ ve Tüpraş kalitesi ve 32 yıllık güvencesiyle sunuyor.

ÖZDEMİR PETROL; özellikle kalorifer yakıtı satışı, fuel oil satışı, kalyak satışı, motorin satışı, mazot satışı vb çok kolay olan suiistimalleri önlemek için tüm ürünlerini laboratuarlarda düzenli olarak tahlil ettirip müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerimizin fuel oil, kalorifer yakıtı  talepleri direk Tüpraştan temin edilmekte olup, araçlarımız orijinal Tüpraş mührü, ürün teslim fişi ve ürün analiz raporu ile birlikte teslim adresine sevk edilmektedir.

Şimdi Arayın

www.mazot.com.tr

Küçükbakkalköy Mahallesi,Çandarlı Sokak No:7 Ataşehir/İstanbul

Tel: 0(216) 575 62 33
Mobil: +90 (533) 545 16 59