FUEL OİL

Fuel Oil koyu renkte, akışkanlığı düşük bir petrol ürünüdür. Elektrik, ısı ya da buhar sistemlerinde kullanılabilen Fuel Oil, her türlü endüstriyel fabrika, tesis ve binalarda tercih edilmektedir. Kolay pompalanır, yanar ve tasarruf sağlar. Havayı kömüre göre daha az kirletir.
Denizcilik Yakıtı ( Bunker Fuel ) teknik olarak gemilerde kullanılan her türlü yakıtı ifade eder. Adını buharlı gemilerin kömür kullanarak makinalarını çalıştırdığı dönemlerde gemilerde ve limanlarda bulunan yakıt tanklarının o yıllardaki ifade şeklinden almıştır. Günümüzdeki karşılığı yakıt tankıdır.

Gelişmiş gemi dizel makinalarında ve buhar kazanlarında ham petrolden elde edilen sıvı yakıtlar kullanılıyor. Bu yakıtlar Marine Fuel Oil, Dizel Oil ve Marine Gas Oil. Gemi işletme giderlerinin büyük bir kısmını yakıt giderleri oluşturduğu için hem gemi makinalarının performansı hem de çıkabilecek problemlerin getireceği yüksek maliyetler, yakıtlar için belirlenmiş standartlara uyulmasını gerektiriyor. Makinaların özelliklerine göre, makina üreticilerinin belirttiği nitelikteki yakıtları kullanmak performans ve arızaların minimize edilmesi açısından büyük önem taşıyor. Günümüz teknolojisiyle üretilen gemi makinaları ağır, akışkanlığı düşük, ve dolayısıyla daha ucuz olan yakıtları tüketebilmekte.

Jeneratör Yakıt Satış Hizmeti

Jeneratörlerin ihtiyaç duyduğu yakıtların satışını yapmaktayız. Elektriklerin kesik olduğu yada elektrik bulunmayan yerlerde elektrik üretmek için jeneratöre ihtiyaç duyulmaktadır. Jeneratör ile birlikte elektriğinizi sağlayabilirsiniz. Jeneratörlerin ise elektrik üretmek için bir yakıta ihtiyacı vardır. Firmamız Dizel ve Benzinli jeneratör yakıtlarının satışını yapmaktadır. Toplu alımlarda ise sevkiyatlarımız mevcuttur. Siparişleriniz kendi dağıtım araçlarıyla, aracısız ve tam zamanında teslim edilecektir. Türkiye genelinde her türlü akaryakıt ürünü sevkiyatı yapılır.

Uşak Özdemir olarak üstlendiğimiz en büyük görevlerden biri Shell kalite ve güvencesine sahip akaryakıt ve madeni yağlarının, çevre ve insan sağlığını tehdit etmeden, geniş araç filomuzla dağıtımını gerçekleştirmektir.

Sektörünün lider ismi olan Uşak Özdemir Petrol olarak faaliyetimizi çalışkan ve uzman bir ekiple sürdürürken; yenilikçi, titiz ve disiplinli iş anlayışını devam ettirmek en büyük amacımızdır.

Satışını Yaptığımız Jeneratör Yakıtları;

  • Benzinli Jeneratör Yakıtları
  • Dizel Jeneratör Yakıtları

Toptan Akaryakıt Servisi

İstanbul içi ve Tüm Türkiye genelinde işletmelere , şirketlere , kobilere toptan akaryakıt servisi mevcut olup sizlere en iyi kalite hizmeti sunmaktan gurur duyarız.Toptan akaryakıt servisi ile en uygun fiyat politikamızdan sizlerde yararlanabileceksiniz.

Araçlarımızda her türlü malzeme ve ekipman mevcut olup, akaryakıt ikmalinin yapılabilmesinin oldukça zor olduğu noktalarda bile alanında uzman ekibimiz ve uygun ekipmanlarımız ile sevkiyatlarımızı siz müşterilerimize eksiksiz olarak kaliteli şekilde sağlamaktayız.